Пошук по сайту

Філософія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Звіт педагога-організатора за 2012-2013 навчальний рік у 2012-2013 навчальному році позакласна виховна робота проводилася згідно програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів,

Звіт педагога-організатора за 2012-2013 навчальний рік у 2012-2013 навчальному році позакласна виховна робота проводилася згідно програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів,

Звіт педагога-організатора за 2012-2013 навчальний рік

У 2012-2013 навчальному році позакласна виховна робота проводилася згідно програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 №1243», виховного плану та плану роботи педагога-організатора. Протягом року проводилися загальношкільні свята та заходи, тематичні лінійки, бесіди, рейди по відвідуванню школи учнями, дотримання санітарно-гігієнічних норм в класних кімнатах та зовнішньому вигляді учнів; засідання шкільного парламенту, робота над проектами комісій, участь у заходах та конкурсах, проведені міським парламентом дітей та департаментом освіти та науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації. Виховну роботу здійснювали на створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей, їх адаптації в соціумі, формування демократичного світогляду, ціннісних орієнтирів, засвоєння морально - етичних норм, сприйняття власної індивідуальності, впевненості в собі, на усвідомленому виборі саме здорового способу життя ,через пропаганду духовних надбань українського народу, через заходи , спрямовані на виховання любові до рідної землі , на осмислення самовизначення у виборі професії.

Були проведені такі загальношкільні свята:

 • свято Першого дзвоника;

 • святкування Дня працівників освіти;

 • День самоврядування;

 • свято «Козацькі забави»;

 • свято «Хеллоуїн»;

 • новорічні ранки;

 • свято Миколая;

 • театралізоване дійство «Щедрівочка щедрувала»;

 • свято до Дня святого Валентина;

 • спортивне свято для юнаків школи;

 • свято «Коханій. Жінці. Мамі», присвяченого Міжнародному жіночому дню 8 березня;

 • свято до Дня Перемоги;

 • свято останнього дзвоника;

 • свято вручення атестатів випускникам.

Метою самоврядування є спільна колективна творча справа, яка об’єднує навколо себе максимальну кількість учасників, дає можливість кожному спробувати свої сили, розкрити здібності і можливості. Робота комісій направлена саме в таке русло, робота учнів над проектами допомогла згуртувати учнів, сприяла самореалізації їх здібностей та організувала їх позашкільне життя. В школі діяли наступні комісії:

 • навчальна комісія «Ерудит»

 • комісія культури та дозвілля «Семинотка»

 • правозахисна комісія «Феміда»

 • комісія патріотичного виховання «Берегиня»

 • інформаційна комісія «Всезнайко»

 • комісія здоров’я і спорту «Олімп»

 • комісія трудової діяльності «Умілі руки»

 • комісія по роботі з дітьми молодшого шкільного віку «Чомучки»

 • екологічна комісія «Еко-лайф».

Кожна комісія шкільного парламенту має вчителя-координатора, голову та заступника.

Протягом року комісії працювали над проектами, завдання яких були виконані на достатньому рівні. Були в роботі і недоліки через брак досвіду та недостатньо налагоджену співпрацю координаторів та учасників проекту.

Отже, комісія культури та дозвілля «Семинотка» працювала над проектом «Таланти серед нас», змістом проекту була організація та проведення загальношкільних свят, новорічних ранків. Проект було реалізовано та виконані поставлені завдання.

Навчальна комісія «Ерудит» працювала над проектом «Найрозумніший», зміст проекту був реалізований, а саме проводилися інтелектуальні ігри, вікторини, конкурси, а також комісією було організовано День учнівського самоврядування.

Екологічна комісія «Еко-лайф» у своєму проекті виконала комплекс заходів щодо запобігання алергійного впливу пуху тополі на жителів міста Кіровограда».

Комісія патріотичного виховання «Берегиня» проводила різноманітні заходи щодо виконання основних завдань свого проекту, а саме: прививати любов до рідного краю, Батьківщини; пізнавати Україну та розповідати про неї іншим дітям; сприяти формуванню творчої особистості, нерозривно пов’язаної із історією своєї Батьківщини; сприяння пошуковій активності та життєвій самостійності учнів (організація КТС). Були проведені такі заходи: виготовлення плакатів на тему: «Живи і квітни Україно», диспут «Що значить бути патріотом?», експрес опитування та оформлення панно «Що для мене є Україна», вікторина «Цікава рідна Україна».

Комісія по роботі з дітьми молодшого шкільного віку «Чомучки» активно організовувала ігри на великій перерві та організувала проведення свята для учнів 1-4 класів «Святий Миколай, нам дарунки роздай!», заохочувала до активної участі молодших школярів в позакласних святах.

Правозахисна комісія «Феміда» сприяла розвитку правової освіти школярів шляхом проведення конкурсів, виставки, виготовлення стіннівки та реалізувала творчо-ігровий проект «Подорож у Країну Права».

Комісія трудового виховання «Умілі руки» працювала над проектом «Творимо дива своїми руками». Завдання цього проекту були виконані на високому рівні, а саме: участь у суспільно корисній праці по благоустрою школи, створення куточків затишку і краси; залучення дітей до національних скарбів народної творчості, традицій і звичаїв; підготовити школярів до свідомого вибору професій; розвиток творчих здібностей особистості. Членами комісії було організовано та проведено виставку «Дари осені», КТС «Наша школа — найкраща», майстер-клас «Ялинкова прикраса своїми руками»;екскурсії до шкільного куточка народознавства, шкільної виставки «Чарівний світ народних ремесел»; проведено трудову акцію «Затишок», робота над проектом «Колективна клумба школи».

Інформаційна комісія «Всезнайка» реалізувала проект на тему: «Хто володіє інформацією, той володіє світом», виконавши такі завдання:надання учням необхідної інформації з питань організації роботи органів учнівського самоврядування; розвиток здібностей учнів шляхом співпраці з батьками та педагогічними працівниками; організація КТС. Організовано та проведено конкурс «Володієш інформацією — володієш світом», регулярний випуск стінгазети.

Комісія здоров’я та спорту «Олімп» працювала над проектом «Молодь за здоровий спосіб життя». В рамках якого були проведені наступні заходи: проведення Всеукраїнського Олімпійського уроку та тижня, спортивні змагання та свято, прогулянки лісовим масивом.

Звіт

про проведення заходів органами учнівського самоврядування ЗШ І–ІІІ ступенів №30, запланованих МПД

Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

Назва комісії

Назва проекту

Заходи, проведені в рамках проектів

Комісія з правових питань та правової допомоги

в проблемних ситуаціях

Проект

«Маєш право мати право»


1.Просвітницькі бесіди:

«Конвенція ООН про права дитини», «Знаємо не тільки права, а й обов’язки»

2. Соціологічне опитування серед учнів 8-11 класів з проблеми запровадження регіональних мов (зокрема російської) у зв’язку з прийняттям Закону України «Про заса́ди держа́вної мо́вної політики».

3. Проведення тренінгів з правової тематики.

Комісія екології, спорту та здорового способу життя

Проект

«Я „кльовий” тому, що здоровий»

Проект

«Нова екологічна філософія»


1.Конкурс робіт в форматі електронної презентації на тему: „Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо” (електронна презентація).

2.FLASH MOB «Молодь PROти СНІДу».

3. Місячник спорту та здорового способу життя.

4. Створення фото колажу «Ми здорові і красиві в спорті ми черпаєм сили».

1. Акція «Зробимо Україну чистою» в рамках Всеукраїнської акції „Let´s Do It Ukraine”.

2. Акція «Посади своє дерево» в рамках заходів Всесвітньої екологічної організації ENO «Tree planting day».


Комісія преси та інформації

Проект

«Хто володіє інформацією, той володіє світом»

Соціологічне опитування серед учнів 8-11 класів з проблеми запровадження регіональних мов (зокрема російської) у зв’язку з прийняттям Закону України «Про заса́ди держа́вної мо́вної політики».


Комісія по роботі з дітьми молодшого віку

Проект

«11+1 або Готуємо лідерську зміну»

1. Проведення конкурсу малюнків на тему: «Я в навколишньому світі».

2. Просвітницькі програми для дітей молодшого віку з питань діяльності органів учнівського самоврядування (проведення міні-лінійок).

3.Профорієнтаційна робота з дітьми молодшого та середнього віку «Всі професії для нас важливі, руки золоті – то справжнє диво»(виготовлення стінгазети, бесіди).

4.Конкурс знавців правил дорожнього руху .

5. Проведення конкурсу малюнків на тему: «Щоб не трапилося всяке, шануй, малюк, дорожні знаки».

6. Створення фото колажу „11+1” (співпраця старших школярів з дітьми молодшого віку).

Комісія культури і дозвілля

Проект

«Тепло дитячих сердець»
Проект

«Пам'ять серця»

Проект

«Вміємо гарно працювати – вміємо й відпочивати»

1.Участь у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця»


 1. 1.Проведення зустрічей з Ветеранами Великої Вітчизняної війни.

 2. 2.Облаштування територій біля обелісків.

 3. 3.Привітання ветеранів зі святом Перемоги.


Підготовка і проведення тематичних дискотек.Перспективні завдання на 2013– 2014 навчальний рік:

1. Зосередження знань на формуванні самостійної і компетентної особистості, здатної виважено діяти в різноманітних життєвих ситуаціях.

2. Різнобічний розвиток індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій, задоволення інтересів і потреб.

3. Збереження і зміцнення морального, фізичного і психологічного здоров’я вихованців.

4. Сприяння зростанню творчого духовного потенціалу особистості, розкриттю внутрішніх мотивів її самовдосконалення, розвитку здібностей на кожному з вікових етапів.

5. Пошук, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих вихованців.

6. Виховання дитини як громадянина країни, національно свідомої, вільної, демократичної, життєво і соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір.

7. Формування здорового способу життя.

8. Упровадження просвітницької діяльності, спрямованої на формування негативного ставлення до протиправних діянь (Тижні правових знань, ділові ігри, моделювання життєвих ситуацій, дискусії, робота в малих групах)

8. Організація дозвілля вихованців, пошук нових його форм.

9. Розвиток дитячого самоврядування як осередка самореалізації громадянського виховання, державно – громадського управління закладом.
Компетентнісний підхід у виховній роботі(форми роботи)

1. Визначення активу школи.

2. Створення творчих груп за інтересами та відповідно до стратегічних напрямків роботи.

3. Здійснення самоврядування, проведення днів самоврядування.

4. Залучення учнів до підготовки заходів виховного характеру.

5. Надання шефської допомоги тим, хто її потребує.

6. Проведення КТС.

7. Проведення екскурсій до музеїв, пам’яток культури, на природу.

8. Проведення днів культури національних меншин.

9. Проведення спортивних та сімейних заходів.

10. Проведення зустрічей з цікавими людьми.

11. Проведення акції «Милосердя».

12. Проведення анкетування.

13. Організація гурткової роботи.

14. Проведення конкурсів, змагань.

15. Організація волонтерських груп.

16. Здійснення співпраці з бібліотекою.

17. Проведення зустрічей із співробітниками правоохоронних органів, служби охорони здоров’я, із працівниками центру зайнятості.

18. Проведення акції «Молодь за здоровий спосіб життя».

19. Стимулювання пошуково – дослідницької роботи учнів, участь у проведенні Всеукраїнської історико – краєзнавчої акції «Шляхами подвигу і слави».

20. Розробка та випуск шкільної газети.

21. Залучення учнів до участі в заходах предметних тижнів, у олімпіадах.

22. Проведення предметних тижнів, декад.

23. Проведення творчих конкурсів(пісенних, малюнків, газет, саморобок), виставок творчих робіт.

24. Сприяння виявлення та розвитку творчого потенціалу кожного учня.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Л. Д. Покроєва державної адміністрації
Розділ І. Аналіз результатів діяльності районного методичного кабінету у 2011-2012 навчальному році та завдання на 2012-2013 навчальний...

Заступник директора з виховної роботи нтмл №16 Ігоніна Ольга Олексіївна
Виховна робота у 2012-2013 навчальному році організована згідно річного плану та чинних нормативно-правових документів, що регламентують...

Вступ аналіз методичної роботи за 2012-2013 навчальний рік
Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, центру методичної та соціально-психологічної служби, а також відповідно до...

Наказ
Затвердити «Основні орієнтири виховання учнів 1–12 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», що додаються

Наказ
Затвердити «Основні орієнтири виховання учнів 1–12 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», що додаються

Програма для загальноосвітніх навчальних закладів: Природознавство...
У 2012-2013 навчальному році вивчення біології, екології, природознавства у загальноосвітніх навчальних закладах здійснюватиметься...

Затверджено
Аналіз роботи за 2011-2012 навчальний рік та перспективи модернізації навчально-виховної роботи на 2012-2013 навчальний рік

Особливості проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх...
У початковій школі державній підсумковій атестації підлягають результати навчальної діяльності учнів четвертих класів з української...

Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової...

Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
fil.ocvita.com.ua
Головна сторінка