Пошук по сайту

Філософія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Розклад

Розклад






ЗАТВЕРДЖУЮ

Проректор з НПР _______ В.І. Жила

РОЗКЛАД

занять груп з навчанням англійською мовою на 2016-2017 н.р.


День

Пара

13МА

15ТЗА

14 ТТА

12ЕА

13АА

13МНА

15ОА/ЕПА

Понеділок

1

Іноземна Мова

312 Д

Історія укр. культури 2 Д

Історія України 3 Д




Українська мова

211 Д

Історія укр. культури 2 Д

Історія України 3 Д

Технології переробки та с/.г. продукції рослинництва 308 Д

2




Органічна хімія

209 Д

Фізика 306 Д

Ф і з и к а 306 Д

Українська мова

211 Д

Фізика 306 Д

3

Учбові майстерні 1 А


Органічна хімія

209 Д


Фізика 306 Д


Фізика 306 Д

Технологія та процеси переробки та зберігання с/г. продукції

309 Д

Фізика 306 Д




Технологія та процеси переробки та зберігання с/г. продукції

309 Д

4

Учбові майстерні 1 А






Технології переробки та с/.г. продукції рослинництва

308 Д











Вівторок

1

ТВПТ

404 Млк

Філософія 2 Д

Вступ до фаху 411 Млк

БЖ та основи ОП та ПДР 305 М

ТВПТ

404 Млк

Інженерна та комп’ютерна графіка 205 Д

2

Трактори і автомобілі 100 М

Філософія

2 Д

ПДР 308 М

Трактори і автомобілі 100 М

ТВПТ

404 Млк

Трактори і автомобілі 100 М

ПДР 308 М

Трактори і автомобілі 100 М

3

Ф І З И Ч Н Е В И Х О В А Н Н Я М


4

ТВПТ 404 Млк







БЖ та основи ОП та ПДР 305 М







Година освіченості 303М

Година освіченості 303М

Середа

1

Комп’ютери і комп’ютерні технології 312а А


Органічна хімія

209 Д

Автомобільні дороги і інфраструктура

315 С


Інженерна графіка 201 Д



Іноземна Мова 314 Д

Комп’ютери і комп’ютерні технології 312а А

2

Комп’ютери і комп’ютерні технології 312 А

Аналітична хімія

209 Д

Автомобільні дороги і інфраструктура

315 С


Іноземна Мова 314 Д

Культурологія

1 Д




3

Нарисна геометрія

201 Д


Аналітична хімія

209 Д

Техніка трансп. АПК

315 С

Комп’ютери і комп’ютерні технології

312а А




Культурологія

1 Д

Політекономія

208 А




4




Інженерна та комп’ютерна графіка

205 Д

Фахова дисц. Іноземною мовою

315 С

Комп’ютери і комп’ютерні технології

312а А







Політекономія

303А







Четвер

1


СГМ

303 Млк

Інформатика та інформаційні технології

201 Д


Транспортні засоби

313 С



Програмування і алгоритмічні мови

208 Е




Історія економіки та економічної думки 1а А

Інформатика та інформ. технології 102 Д

Транспортні засоби

313 С

Програмування і алгоритмічні мови 406 Е




2

СГМ

303 Млк



Фізика 306 Д




Програмування і алгоритмічні мови

407 Е


Психологія

212 Д

Історія економіки та економічної думки

1а А

Програмування і алгоритмічні мови

406 Е

3


Агроінженерія

204 М


Іноземна мова

314 Д

Електротехнічні матеріали

312 Е

ЕТМ обслуговування ел. обладнання

312 Е

Психологія

212 Д

БЖ і охорона праці

305 М

4


Трактори і автомобілі

100 М

Іноземна мова 314 Д

Інженерна та комп’ютерна

графіка

205 Д

Електротехнічні

матеріали

312 Е

ЕТМ обслуговування ел. обладнання

312 Е




БЖ і охорона праці

305 М

Фізика

306Д


П’ятниця

1


ВИЩА МАТЕМАТИКА 313

2

ВИЩА МАТЕМАТИКА 313Д

3





Інформат. та мат. модел.

312а А





ВМ 320 Д




Інформат. та мат. модел.

312а А

Техн. та проц. перероб. та зберіг. с/г. продукції

308 Д

4






















Керівник навчального відділу Каліберда. Л.М.

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Розклад дзвінків
Ю. А. Старченко Розклад консультацій для студентів 1, 2 І 3 курсів заочного юридичного відділення

Розклад

Розклад

Розклад

Розклад

Розклад

Розклад

Розклад

Розклад

Розклад



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




fil.ocvita.com.ua
Головна сторінка