Пошук по сайту

Філософія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Конкурс «Патріот» (українське мовознавство)

Конкурс «Патріот» (українське мовознавство)

Сторінка1/3
  1   2   3
ОСВІТНІ ВЕБ-РЕСУРСИ

ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Представлено добірку освітніх ресурсів, що розміщені в мережі Інтернет на допомогу учителю у підготовці до основних шкільних програмних предметів.

Освітні веб-ресурси (ОВР) – це інформаційні ресурси освітнього характеру, які розміщенні у веб-просторі локальної чи глобальної мережі у вигляді різних форматів (текстового, графічного, архівного, аудіо та відео форматів і т.д.). ОВР відрізняються від інших ресурсів тим, що вони безпосередньо стосуються освіти, навчального процесу, окремої предметної галузі. Як відомо, освіта особистості – це сукупність систематизованих знань, умінь, навичок, поглядів і переконань, набутих у результаті навчання в навчальному закладі або шляхом самоосвіти.
ЗАГАЛЬНІ САЙТИ

Офіційні сайти

www.mon.gov.ua – офіційний сайт Міністерства освіти і науки України;

www.kmu.gov.ua – Урядовий портал.

Це сайти органів управління. На них розміщені такі освітні веб-ресурси: урядові документи, положення, закони.

http://www.lib.com.ua/ Для учнів, вчителів - електронна бібліотека

http://mirslovarei.com Для учнів, вчителів - світ словників: словники і енциклопедії
Педагогічна преса http://pedpresa.com/

Вікі-ресурси

http://eduwiki.uran.net.ua – ВікіОсвіта – мережеве об’єднання учасників навчально-виховного процесу.

http://uk.wikipedia.org. – Вікіпедія (англ. Wikipedia) – це відкрита багатомовна вікі-енциклопедія.

http://uk.wikibooks.org – Український Вікіпідручник, відкрита та вільна бібліотека навчальної літератури.

Предметні конкурси

http://gra-sonyashnyk.com.ua – українознавчий конкурс «Соняшник».

http://www.uclever.com – конкурс «Патріот» (українське мовознавство)

Освітні ресурси

http://www.man.gov.ua – Мала Академія Наук України.

http://www.teacherjournal.com.ua – Учительський он-лайн журнал.

http://metodportal.net – Методичний портал. Спеціалізований ресурс, призначений для вчителів, співавтором якого може бути кожен з Вас.

http://osvita.ua – Освіта.ua. Мабуть, один з найкращих сайтів для вчителя, вихователя, керівника.

http://ostriv.in.ua – Острів знань.

http://shkola.ua – Навчальний портал Школа.ua. Розділ порталу «Вчителям» представляє методичну та навчальну літературу для педагогів.

http://www.teacher.in.ua – Український освітній портал. Український портал для вчителів та викладачів. Розробки уроків і сценаріїв до свят. Методичні матеріали. Наочність до уроків.

http://www.bankportfolio.ru – банк інтернет-портфоліо вчителів.

http://www.koncpekt.org.ua – Все для вчителя. На сайт зібрано матеріали на допомогу вчителю-практику. До вашої уваги конспекти уроків та методи інтерактивного навчання.

http://notatka.at.ua – Записник сучасного вчителя. Сайт для інтерактивних педагогів. Основу сайту становлять ІКТ, в тому числі, презентації з усіх шкільних предметів, конспекти і методичні поради до проведення сучасного продуктивного уроку та матеріали для виховної роботи.

http://wecreative.ucoz.ru – творчий учитель. Сайт для творчих учителів, на якому можна знайти цікаві матеріали та завантажити свої надбання для обміну досвідом.

http://www.dnipro-ukr.com.ua – Літературно-художній журнал «Дніпро». Сценарії шкільних свят, новинки літератури, світова та українська класика.

Освітянська мережа України (www.ednu.kiev.ua) - представляє всі українські інформаційні ресурси, пов'язані з освітою: міжнародні, донорські та громадські організації, навчальні заклади, довідник для абітурієнтів, освіту і вивчення мов за кордоном,  гранти і стипендії, українську освітянську пресу, виставки, семінари, конференції, дистанційне навчання в Україні і за кордоном.

Європейський освітній портал (www.eu-edu.org) – інформаційно-аналітичний веб-ресурс, присвячений інтеграції України в європейський освітній простір. Веб-сайт містить практичну інформацію для студентів, які бажають навчатися в Європі; науковців, які прагнуть стажуватися у країнах ЄС; керівників освітніх інституцій, які поступово долучаються до Болонської системи чи прагнуть отримати фінансову підтримку своїх освітніх ініціатив; урядовців та громадських активістів, дотичних до питань освітньої сфери.

Освітній портал (www.osvita.org.ua). Інтернет-ресурс, в якому вчителі, учні, батьки, управлінці галузі освіти різних рівнів і всі зацікавлені можуть знайти найрізноманітнішу інформацію – від новин до планів уроків, методичні розробки та аналітичні матеріали щодо розвитку освіти в світі.

Веб-ресурс "Українська система дистанційного навчання" (www.udl.org.ua), на інформаційних сторінках якої можна ознайомитися з програмами певних курсів та даними про викладачів, взяти участь в онлайн-конференціях тощо.

Каталог "Бібліотеки України" (www.ukrlibworld.kiev.ua). Представлена повна інформація (телефони, місцезнаходження, адреси сайтів) про бібліотеки всіх областей України.

База даних «Законодавство України» (www.zakon.rada.gov.ua) знаходиться на сайті Верховної Ради України. Пошукова система дозволяє швидко знайти документи як за реквізитами, так i за контекстом.

Портал «Діти України» (www.children.edu-ua.net) надає різноманітну педагогічну інформацію, зокрема, методичну. Інформація, розміщена на ньому, спрямована на широке коло користувачів: від дитини до вчителя та батьків.

Освітній шкільний портал "Острів знань" (www.ostriv.in.ua). На освітньому порталі користувач має можливість познайомитись з новинами та подіями освітнього життя, а також скористатися автоматизованою базою даних вищих навчальних закладів України, каталогом освітніх сайтів та іншою різноманітною інформацією з питань освіти та науки. Ресурс буде корисний для користувачів молодшого, середнього і старшого шкільного віку, а також для вчителів та батьків.

Український центр оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua)  надає інформацію про підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання, результати ЗНО, програми ЗНО, тести, представляє регіональні центри та нормативні документи.

Наукове електронне фахове видання "Народна освіта" (www.narodnaosvita.kiev.ua) надає можливість педагогам, політичним і громадським діячам, пошукувачам наукових ступенів на сторінках окремих тематичних рубрик презентувати свої наукові доробки в галузі освіти, а також інформує дописувачів про вимоги щодо оформлення та представлення наукових статтей.

Слово вчителя (www.konserg.ucoz.ua). Сайт cтворений  для поширення педагогічного досвіду вчителів-предметників, спілкування, обміну ідеями. У ньому викладено розробки уроків, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів, поурочні та календарні плани тощо.

Українська мова та література

http://www.ukrmova.dn.ua – українська мова та література. Методичні матеріали до уроків, олімпіад та конкурсів. Календарне планування, тематична атестація, атестація учителя, розробки уроків.

http://vk.com/uabooks – українські аудіокниги.

http://www.dilovamova.com – українське ділове мовлення.

http://www.library.lg.ua – літературна спадщина Бориса Грінченка.

Электронная библиотека украинской литературы http://sites.utoronto.ca/elul/

Поетика, библиотека украинской поэзии http://poetry.uazone.net

Web-сайт, посвященный украинской поэзии. Произведения классиков украинской поэзии и сочинения современных авторов. Алфавитный указатель поэтов. Переводы на украинский язык произведений зарубежных поэтов. Тексты народных песени. Тексты современных песен.

Рубрики каталога:  Литература

Лукошко сказок http://lukoshko.net/

Детская электронная библиотека - народные и авторские сказки, стихи и рассказы для детей, словарь, обои

Рубрики каталога:  Библиотеки Литература

"Буквоед", книжный портал

http://bukvoid.com.ua

Актуальные события в сфере украинской литературы, информация об украинских писателях, издательствах, литературных агентствах и издателях, книжных сетях и магазинах Украины. Онлайн-библиотека произведений украинских авторов.

Рубрики каталога:  Литература

Сеть книжных магазинов "Е" http://book-ye.com.ua

Интернет-магазин книг. Каталог изданий, прайс-лист, заказ и оплата, доставка.

Рубрики каталога: Литература

ukrlib.com.ua, библиотека украинской литературы http://www.ukrlib.com.ua/

Алфавитный каталог произведений украинских писателей, биографии, литературная энциклопедия, критические статьи, народное творчество, рефераты, словарь.

Рубрики каталога: Библиотеки

"Словопедія", онлайн-словари http://slovopedia.org.ua


КАТАЛОГ ОСВІТНІХ ВЕБ-РЕСУРСІВ

ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Українська мова та література на на допомогу вчителю Українська мова та література в школі. Електронна версія науково-методичного журналу.

Поезія та авторська пісня України”. Сайт сучасних українських авторів, конкурси, літературна періодика, Форум, конкурси, цікаві проекти ..Вірші. Київ. ua”: сучасні київські автори, поетична школа, критика, конкурси, спілкування “Національна спілка письменників України”. Літературна Україна, письменницький довідник, загальні факти про НСПУ, з’їзди тощо

Сайт видавництва “КАЛЬВАРІЯ”. Новини видавництва, автори, фотогалерея, „Кальварійські посиденьки”, видання, читальня, Форум та ін.

Твори з української мови Розробки уроків та багато іншої корисної інформації

Презентація методичного об`єднання http://korzun.at.ua/load/prezentacija_roboti_metodob_96_ednannja_vchitel...

http://korzun.at.ua/load/pozaklasna_roboa/vazhlivi_pam_jatni_ta_juvilejn... Важливі пам`ятні та ювілейні дати 2013-2014 року.

Диктанти з української мови. Запропоновані тексти диктантів — це цілісні завершені уривки, вилучені з творів художньої літератури, публіцистичних творів, періодичної преси.

Розділ сайту http://vchytel.info/

http://ukrainezzosh75.blogspot.com/p/11.html - цікаві матеріали про літературу кінця ХХ - початку ХХІ ст.

ukrlitera.ru Художня українська література, матеріали для школи: розробки уроків, календарно-тематичне планування.

http://skripnikmarina.ucoz.ua/ - сайт новий, цікавий. Тут є online тести з української мови та літератури, де учні можуть перевірити свої знання й отримати оцінки; довідники, кросворди, розробки уроків, презентації, аудіо- та відеоматеріали з української літератури тощо.

http://ukrainskamova.at.ua/ Офіційний сайт української мови. повна збірка правил української мови, та ще багато цікавої інформаціїї. Зокрема - ділова мова, мова для початківців, відео уроки, презентації та книжки українською.
  1   2   3

поділитися в соціальних мережахСхожі:

«Андрей Шептицький митрополит, патріот, меценат І праведник світу»
«Андрей Шептицький митрополит, патріот, меценат І праведник світу», присвячених 150-річчю від дня народження громадського та релігійного...

Конкурс 1 мультимедійна презентація 1
Отже, сьогодняшній захід конкурс знавців “Навчання із захопленням” є останнім заходом в проведенні місячника природничо математичних...

Опис виховної системи класу «Я – патріот»
Людина не виховується частинами, вона створюється синтетично всією сумою впливів, яких вона зазнає як цілісна особистість. Через...

Тема : Ліна Костенко. Життєвий І творчий шлях поетеси. «Пастораль...
Тема: Ліна Костенко. Життєвий І творчий шлях поетеси. «Пастораль ХХ сторіччя», оригінальність жанру. «Українське альфреско». Українські...

Конкурс проводитиметься в 2 етапи, що дозволить врахувати як думки...
Товариство Українських Філософів І релігієзнавців (туфіР), в рамках роботи порталу «Філософія І релігієзнавство» І святкування власної...

Системи державних устроїв
Українське політичне поле ментально вирізняється примітивізмом, спрощеністю І навіть певною міфологічною забобонністю, пов’язаними,...

Мго «Українське козацтво» програма міжнародної науково-практичної конференції
Таланчук петро михайлович, президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», доктор технічних наук, професор,...

Утопія єдиного християнства І єдиної християнської Церкви (П. Павленко)
Релігія-світ- україна. Колективна монографія в 3-х книгах. Книга 3: Релігійні процеси в перспективі їх виявів. За наук ред. А. Колодного...

1. Формування модерної української нації Теорія та суспільні виклики першої половини XIX ст
Розподіл території України між двома імперіями на Східну (Російську) І західну (Австрійську). Україна в умовах загальноєвропейської...

І. В. Діяк Українське відродження чи нова русифікація?
На основі принципів об’єктивності й історизму подається докладний аналіз переслідувань української мови протягом століть та політики...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
fil.ocvita.com.ua
Головна сторінка