Пошук по сайту

Філософія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Табір “Magic Castle” Батьківський путівник Адреса табору: Табір «Magic Castle» Вул. Зарічна, 22

Табір “Magic Castle” Батьківський путівник Адреса табору: Табір «Magic Castle» Вул. Зарічна, 22

Табір “Magic Castle”

Батьківський путівник


Адреса табору:

Табір «Magic Castle»

Вул. Зарічна, 22

м. Трускавець
Номер телефону: 032 276 5969

098 584 3458

063 613 4261

Номер факсу: 032 276 5969

E-mail: magiccastle.camp@gmail.com

www.magiccastle.com.ua

ЛАСКАВО ПРОСИМО В ТАБІР

MAGIC CASTLE”

Ми дуже раді, що Ви вирішили відправити свою дитину в наш табір «Magic Castle». Ми зробимо все можливе, щоб надати Вашій дитині веселий, безпечний, навчальний та незабутній досвід. Цей довідник надасть Вам всю необхідну інформацію для того, щоб підготувати Вас та Вашу дитину до захоплюючого перебування в таборі. Ми подаємо основні пункти, серед яких: загальна інформація, програма табору, здоров’я та безпека, правила табору, що привозити та не привозити в табір, адреса та контактна інформація.

Наші контакти:

098 584 3458 063 613 4261 032 276 5969

magiccastle.camp@gmail.com

www.magiccastle.com.ua

Трускавець, вул.. Зарічна, 22

Наша філософія: безпечне середовище для дітей, де вони можуть знайти нових друзів, розвинути нові здібності, покращити знання англійської мови – це наше першочергове завдання.

Нотатки для всіх батьків: навчання дитини (а ми віримо, що наш табір – це частина навчання дитини) потребує нашої з Вами співпраці. В усіх наших матеріалах і у цьому путівнику, ми надаємо детальну інформацію для повного розуміння нашої філософії та політики. Тому ми разом повинні дбати про створення благоприємних умов для перебування дитини в таборі. Якщо Ви хочете, щоб ми знали про Вашу дитину певні її особливості та вподобання – просимо звертатися за контактною інформацією, яку Ви маєте.

Спеціальні нотатки для батьків новачків: деякі з Вас вперше відправляють свою дитину до табору. Ось і починається самостійне життя!!! Ми віримо, що діти повинні та можуть навчитися вирішувати складні ситуації. Життя не може бути постійно простим. Багато дітей сумують за домівкою і це нормальний процес. Але де Ви знайдете краще місце, де діти вчать англійську в ігровій формі, ніж в таборі Magic Castle, де ми всі про них дбаємо і де збагачуємо їх дитячий світ?!! Для спілкування з Вами по телефону діти будуть мати спеціально відведений час.

.

Звичайний день в таборі:

8:00

Підйом

8.00-8.30

Вмивання та прибирання

8:30

ОГО!!! Зарядка

8:45

Сніданок

9.15-9.30

Збір та підготовка до ранкових «актівіті»

9:30 – 10:30

10:30 – 13:30

Урок англійської мови

Ранкові «актівіті» та 2-й сніданок

13:30

Ланч

14:00-15:30

Відпочинок

15:30 – 18:30

Післяобідні «актівіті» та «підвечірок» о 16:00

18:30 – 19:00

Збір, підсумок дня

19:00 – 19:30

Телефонний час

19.30

Вечеря

20:00 – 21:30

Вечірні розваги

21:30

Душ, підготовка до сну

22:00

Відбій

Кожен день – це день, наповнений веселими справами – багаточисленні ігрові заняття, що сприяє доброму розвитку та емоційному піднесенню настрою дитини.

Також в програмі заплановані екскурсії, де дитина ознайомиться з мальовничою природою Карпат та Трускавця.

Вечірні розваги: збір біля багаття та виконання табірних пісень, караоке, вечірки та перегляд мультфільмів та фільмів на відкритому повітрі тощо. І все це на англійській мові!!!

Безпека здоров’я: страховий поліс є обов’язковим для оформлення дитини в табір. Окрім того, медичні довідки від педіатра та СЕС дадуть повну інформацію про стан здоровя Вашої дитини, що є важливим фактором для подальшого догляду та перебування її в таборі.

В медичному кабінеті Magic Castle також є Camp Mum («табірна мама»), яка з більшістю поточних питань, таких як: подряпини, забої, незначні ушкодження, тощо, справиться самостійно. В більш складних випадках ми маємо домовленість з місцевою лікарнею в Трускавці, яка знаходиться недалеко від табору, про надання допомоги в разі потреби. У випадку виникнення подібної ситуації Ви будете оперативно проінформовані.

У випадку хронічних захворювань, які не є протипоказом для перебування дитини в таборі, але потребують спеціального нагляду та прийому ліків – необхідно подати виписку з медичної карти із призначенням лікуючого лікаря та забезпечити необхідними медикаментами.

Прийом ліків. Якщо Ваша дитина вживає певні ліки, то їх перелік, необхідна кількість та розклад прийому повинні бути надані в спеціальному закритому контейнері з поміткою «Для Camp Mum». Всі ліки будуть передані Camp Mum і вона буде слідкувати за правильним прийомом медикаментів Вашої дитини після їжі, або ж відповідно до наданих інструкцій. Засоби першої медичної допомоги знаходяться в арсеналі медичного пункту.

Також, Ви повинні надати нам інформацію, якщо Ваша дитина має певні вади, проблеми з навчанням, спілкуванням, вимовою, засвоюванням інформації тощо. Це допоможе нам з більшим розумінням та увагою поставитись до потреб вашої дитини. Інформація, надана Вами, буде застосована лише на благо Вашої дитини!!!
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Відмова та політика повернення коштів. Табірний збір повинен бути сплачений не пізніше, ніж за 30 днів до приїзду дитини. Після початку секційного сезону, якщо Ваша дитина не зможе перебувати в таборі по якісь причині, то повернення коштів буде відбуватись згідно Договору. Гроші не повертаються, якщо:

 • Ваша дитина була відрахована через порушення режиму табору

 • Ви вирішили забрати дитину з будь-якої іншої причини поза причин, вказаних в Договорі.

Телефонні розмови. Наша мета створити комфортне середовище для Вашої дитини, де вона зможе навчитися вирішувати проблемні ситуації самостійно або звертатися за допомогою. Під час телефонних розмов просимо вияснити проблеми, які хвилюють Вашу дитину та повідомити нас про це. Ми постараємося відразу зреагувати на подібні ситуації. Але, просимо Вас, не дзвонити в табір для звичайних повсякденних розмов та не просіть перетелефонувати Вам.

Для спілкування з дитиною є відведено спеціальний час!!!

Транспортування. Більшість батьків самостійно привозять дітей в табір, але якщо у Вас немає часу, або є певні причини, які заважають Вам це зробити — тоді ми можемо забезпечити індивідуальний трансфер зі Львова, який обумовлюється і оплачується окремо. У випадку, якщо Ваша дитина їхатиме поїздом або автобусом,- ми обов’язково зустрінемо її на вокзалі в Трускавці та забезпечимо трансфер. Якщо Ви їдете машиною, тоді просимо Вас виїжджати завчасно, щоб не спізнитись.День відвідувань – це останній день сесії, день прощань. Будь-ласка, не забирайте дитину раніше запланованого терміну. Останній день в таборі – це особливий час для наших кемперівців, щоб попрощатися з друзями. НІЯКИХ ВІДВІДУВАНЬ ОКРІМ 1-ГО ТА ОСТАННЬОГО ДНЯ СЕСІЇ!!!

День відкриття. Завжди неділя з 15.00 до 17.00 години. Будь-ласка, не приїжджайте раніше – ми не готові ще зустрічати гостей. В цей день батьки можуть пройтися по табору, познайомитись з робочим персоналом тощо. Не затримуйтесь після 17.00 (табір розпочинає свою програму).

Документація для поступання:

 • путівка

 • свідоцтво про народження

 • медичні довідки від педіатра та СЕС

 • страховий поліс

 • перелік речей

День закриття. Від’їзд родини відбувається з 10.00 до 12 години ранку.

Не дозволяється!!! Думаю не має потреби нагадувати, що речі, які несуть в собі небезпеку кемперівцю та оточуючим, з собою в табір брати не можна. А також:

 • Дорогі мобільні телефони (телефон залишається в сейфі, використовується дитиною в телефонний час і буде повернений в день відїзду)

 • Відео ігри, ноутбуки, дорогі електронні прилади

 • Тварини

 • Вибухонебезпечні речовини та зброя будь-якого виду

 • Алкоголь, тютюнові вироби та наркотичні речовини.

Порушення цих умов буде каратися припиненням перебування дитини в таборі.

Одежа. Пам’ятайте, - це табір!!! Не давайте дитині дорогий, ексклюзивний одяг та прикраси з собою. Одяг повинне бути зручний та комфортний, чистий та охайний. Ніяких зображень наркотиків та наркотичних речовин, зображень, що носять сексуальний характер тощо. Також, ми будемо вдячні Вам, якщо Ваша дитина буде охайна і по приїзду в табір – підстрижені волосся, нігті на ногах та руках тощо.

Дівчата. З міркувань безпеки на протязі дня волосся повинне бути зібране. Будь-ласка, ніяких довгих кульчиків – надто небезпечно, прикраси повинні бути мінімального розміру!!! Дорогі прикраси залишайте вдома. Такі речі, як надто яскравий макіяж є неприйнятними в таборі. Підбори??? Ні в якому разі!!!

Хлопці. Незвично довге та брудне волосся неприйнятні в таборі. Волосся повинно бути помірної довжини або коротке. Простенький браслет чи нашийний шнурок дозволені, але частіше всього їх треба буде постійно знімати з міркувань безпеки, тому краще, все ж таки, залишити їх вдома.

Список речей. Будь-ласка, складіть повний список речей, які дитина бере з собою в табір,для того щоб дитина при відїзді могла зібрати речі в повному обсязі.

Приблизний перелік речей для двотижневої сесїї:

пакет з необхідними медичними препаратами і страхівкою

джинси чи довгі штани

2

футболки бавовняні

12

шорти

4

спідня

14

шкарпетки

14 щонайменше

піжама

1

тепла кофтина з довгим рукавом

1

плавальний костюм

2

куртка

1

щітка для волосся

1

невеличка сумка або рюкзак

1

спрей від комах

1

спортивне взуття

спортивний костюм

1

1

звичайне взуття (кросівки\туфлі)

1

сандалі

1

крем для засмаги

1

пляжний рушник-килимок\коремат

1

зубна паста, щітка, мило,губка та шампунь

1

пляшка для пиття

1

капелюх від сонця

1

рушники

2

парасоля\дощовик

1

улюблена книжка для читання

1 щонайменше
Ознайомлений (-на)
Дата

Підпис
поділитися в соціальних мережахСхожі:

Підручники, посібники для студентів вищих
Поштова адреса: 03680, м. Київ, вул. Довженка, 3 На 01 січня 2017 р. Електронна адреса

І нформац І я всеукраїнська асоціація індологів
...

Там, де гори й полонини: табір активної реабілітації вперше пройшов у Карпатах
України» повністю відповідають діючим архітектурно-будівельним нормам України І світовим стандартам «безбар'єрної» архітектури, визначеними...

Mycityua com/news/city/2010/03/22/132303. html
Сирецький військовий табір. У 1869 р йому було відведено постійну ділянку, приблизно між сучасними вулицями Теліги, Щусєва, Грекова,...

Інститут заочно-дистанційної освіти
Адреса: м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, навчальний корпус 4, ауд. 4-0401, 4-0403, 4-0406, 4-0408, 4-0410, 4-0412

Наші збори відбуваються в період закінчення навчального року, 9 класи...
Ту", «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», та Законом "Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої...

Україна тернопільська область теребовлянська районна державна адміністрація відділ освіти
Адреса: 48100 Тернопільська обл., м. Теребовля 48100, вул. І. Франка, Тел. 2-18-05, факс 2-16-93

Україна тернопільська область теребовлянська районна державна адміністрація відділ освіти
Адреса: 48100 Тернопільська обл., м. Теребовля 48100, вул. І. Франка, Тел. 2-16-93, факс 2-16-93

Т/ф: (044) 456-84-63, 456-90-79, 483-19-83 Поштова адреса: 04119,...

Департамент культури І туризму
Ми такі різні. Молодіжні субкультури: путівник по інтернет-ресурсам / уклад. Є. А. Шевченко; окз «харківська обласна бібліотека для...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
fil.ocvita.com.ua
Головна сторінка