Пошук по сайту

Філософія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Розкла длабораторно екзаменаційної сесії 8 семестру 2015-2016 навчального року для студентів 4(Приск.) курсу нні ект заочної форми навчання окр «Бакалавр» з

Розкла длабораторно екзаменаційної сесії 8 семестру 2015-2016 навчального року для студентів 4(Приск.) курсу нні ект заочної форми навчання окр «Бакалавр» з





ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор ННІ ЕКТ

____________О.М. Мороз

«____»_______2016 року
Р О З К Л А Д

лабораторно - екзаменаційної сесії 8 семестру 2015-2016 навчального року

для студентів 4(Приск.) курсу ННІ ЕКТ заочної форми навчання ОКР «Бакалавр» з напрямів підготовки:

6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» (Е)

6.050701 «Електротехніка та електротехнології» (ЕТ)

6.050202 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (А)

з 10 травня по 29 травня 2016 року


ДАТА

ГОДИНИ

402-Епр

402-ЕТпр

402-Апр

10.05.2016




12.35-15.55 Електротехнології та електроосвітлен-

12.35-15.55 Енергетичний менеджмент

12.35-15.55 Електротехнології (кафедра ІЕТП)

Вівторок




ня (кафедра ІЕТП) Кунденко МП 203Е

(кафедра ЕЕМ) Дудніков СМ 309Е

Кунденко МП 203Е

11.05.2016

10.30-12.05

Основи електропостачання (кафедра ЕЕМ)

Савченко ОА 312Е

Середа

13.05-16.25

Технічні системи та технології тваринницьких ферм (кафедра ТСТТ)

Мерінець НА 406Мпр(ЛК)







16.35-19.55 Технічні системи та технології

16.35-19.55 Технічні системи та технології

16.35-19.55 Технічні системи та технології







тваринницьких ферм 406Мпр(ЛК)

тваринницьких ферм 406Мпр(ЛК)

тваринницьких ферм 406Мпр(ЛК)

12.05.2016

10.00-13.40

Політологія (кафедра ЮНЕСКО)

Воронянський ОВ 508С

Четвер




13.50-17.10 Політологія 508С

13.50-17.10 Політологія 508С

13.50-17.10 Політологія 508С

13.05.2016

11.00-14.40

Основи охорони праці (кафедра безпеки життєдіяльності)

Винокуров МО 306Мпр

П’ятниця




14.50-18.10 Основи охорони праці 306Мпр

14.50-18.10 Основи охорони праці 306Мпр

14.50-18.10 Основи охорони праці 306Мпр

14.05.2016













Субота













15.05.2016













Неділя













16.05.2016




10.30-12.05 Ел.станції та підстанції (установча лек

8.45-12.05 Енергетичний менеджмент 312Е

8.45-10.20 Теорія інформації (кафедра АКІТ)

Понеділок




ція на 9 семестр)(кафедра ЕЕМ)Попадченко СА311Е

12.35-14.10 Фінанси і кредит (установча лекція на 9

Загуменна КВ 406Е







12.35-15.55 Основи електропривода (кафедра

семестр) (кафедра обліку та аудиту ) Гіржева ОМ

10.30-14.10 Теорія інформації 406Е







АЕМС) Міленін ДМ 209Е

207А




17.05.2016




14.20-15.55 Електропривод АПК (установча лекція

14.20-15.55 Енергетичний аудит (установча лекція

14.20-15.55 Автоматизований електропривод

Вівторок




на 9 семестр) (кафедра АЕМС) Хандола ЮМ 108Е

на 9 семестр) (кафедра ЕЕМ) Дудніков СМ 311Е

(установча лекція на 9 семестр) (кафедра АЕМС)













Хандола ЮМ 211Е

18.05.2016




8.45-12.05 Основи електропостачання 312Е

8.45-12.05 Основи електропостачання 312Е

8.45-12.05 Основи електропостачання 312Е

Середа




12.35-15.55 Електротехнології та ел.освітлен. 203Е




12.35-15.55 Електротехнології 203Е

19.05.2016




8.45-12.05 Прикладна математика (кафедра кіберне

10.30-12.05 Водопостачання (установча лекція на 9

10.30-12.05 Технічні засоби автоматизації (установ

Четвер




тики) Коваленко СМ 312аА

семестр) (кафедра ЕЕМ) Мороз ОМ 109Е

ча лекція на 9 семестр) (кафедра АКІТ)







12.35-15.55 Прикладна математика 312аА




Бовчалюк СЯ 407Е













12.35-15.55 Ідентифікація та моделювання













(кафедра АКІТ) Тимчук СО 407Е













16.05-19.25 Ідентифікація та моделювання 407Е

20.05.2016




ІСПИТ з 13.05

ІСПИТ з 13.05

ІСПИТ з 13.05

П’ятниця




Технічні системи та технології

Технічні системи та технології

Технічні системи та технології







тваринницьких ферм

тваринницьких ферм

тваринницьких ферм







Мерінець НА 406Мпр(ЛК)

Мерінець НА 406Мпр(ЛК)

Мерінець НА 406Мпр(ЛК)

21.05.2016













Субота













22.05.2016













Неділя













23.05.2016




ІСПИТ з 12.35

ІСПИТ з 8.45

ІСПИТ з 12.35

Понеділок




Електротехнології та електроосвітлення

Енергетичний менеджмент

Електротехнології







Кунденко МП 203Е

Дудніков СМ 312Е

Кунденко МП 203Е

24.05.2016




8.45-12.05 Основи електропривода 209Е







Вівторок

12.35-15.55

Соціологія і основи психології (кафедра ЮНЕСКО)

Омельченко ГЮ 406Е







16.05-19.25 Соціологія і основи психології 406Е

16.05-19.25 Соціологія і основи психології 406Е

16.05-19.25 Соціологія і основи психології 406Е

25.05.2016




ІСПИТ з13.05

ІСПИТ з13.05

ІСПИТ з13.05

Середа




Основи охорони праці

Основи охорони праці

Основи охорони праці







Винокуров МО 306Мпр

Винокуров МО 306Мпр

Винокуров МО 306Мпр

26.05.2016




10.30-12.05 Основи електропривода (установча лекція на 9 семестр) (кафедра АЕМС) Міленін ДМ 209Е

16.05-17.40 САПР (установча лекція на 9 семестр)

Четвер




(кафедра АКІТ) Старовєров РМ 407Е

27.05.2016

10.30-12.05

Основи електропостачання (установча лекція на 9 семестр)(кафедра ЕЕМ)

Попадченко СА 303Е

П’ятниця

12.35-14.10

Організація підприємницької діяльності (установча лекція на 9 семестр) (кафедра організації виробництва)

Власенко ТВ 405Е

28.05.2016













Субота













29.05.2016













Неділя













ЗАЛІКИ

402Епр

1.Соціологія і основи психології

2.Політологія

3.Прикладна математика

4.Основи електропостачання

5.Основи електропривода

402ЕТпр

1.Соціологія і основи психології

2. Політологія

3.Основи електропостачання

402Апр

1.Соціологія і основи психології

2.Політологія

3.Основи електропостачання

4.Ідентифікація та моделювання

5.Теорія інформації



Аудиторії з позначкою – Мпр(ЛК) знаходиться за адресою пр. Московський,45(лабораторний корпус)

Аудиторії з позначкою – Е знаходиться за адресою вул. Енгельса,19

Аудиторії з позначкою А знаходиться за адресою вул. Артема,44


Кафедра ЕЕМ кафедра «Електропостачання та енергетичного менеджменту»

Кафедра АЕМС кафедра «Автоматизованих електромеханічних систем»

Кафедра ІЕТП кафедра «Інтегрованих електротехнологій і процесів»

Кафедра АКІТ кафедра «Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій»

Кафедра ЮНЕСКО кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування та соціально-гуманітарних дисциплін»

Кафедра ТСТТ кафедра «Технічних систем і технологій тваринництва ім.Б.Шабельника»

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Розкла длабораторно-екзаменаційної сесії 5 семестру 2015-2016 навчального...
Приск курсу заочної форми навчання нні ект окр «Бакалавр» з напрямів підготовки

Розкла длабораторно-екзаменаційної сесії 5 семестру 2016-2017 навчального...
«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (Е); «Енергетичний менеджмент» (ЕМ)

Розкла длабораторно екзаменаційної сесії 7 семестру 2016-2017 навчального...
Теоретичні основи автоматики (для Е; ет) + Теорія автоматичного керування (для А) (кафедра акіт)

Розкла длабораторно-екзаменаційної сесії 12 семестру 2015-2016 навчального...

Розкла длабораторно екзаменаційної сесії 1 семестру 2016-2017 навчального...
«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Е); «Енергетичний менеджмент»(ЕМ)

Розкла длабораторно-екзаменаційної сесії 6 семестру 2016-2017 навчального...
Електроніка І мікросхемотехніка (для Епр;ЕТпр) + Промислова електроніка (для Апр) (кафедра тте) Черенков од 316Р

Розкла длабораторно екзаменаційної сесії 7 семестру 2015-2016 навчального...
Теоретичні основи автоматики (для Е; ет) + Теорія автоматичного керування (для А) (кафедра акіт)

Розкла длабораторно екзаменаційної сесії 4 семестру 2014-2015 навчального...
Теплотехніка (установча лекція на 5 семестр) (кафедра Тр.І автом) Поляшенко со 116Мпр

Розкла длабораторно екзаменаційної сесії 8 семестру 2016-2017 навчального...
Ел станції та підстанції (установча лекція на 9 семестр) (кафедра еем) Савченко оа 309Р

Розкла длабораторно екзаменаційної сесії 7 семестру 2016-2017 навчального...
Теоретичні основи автоматики (для Е; ет) + Теорія автоматичного керування (для А) (кафедра акіт)



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




fil.ocvita.com.ua
Головна сторінка