Пошук по сайту

Філософія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Розкла д лабораторно-екзаменаційної сесії студентів окр «Магістр» нні дзн зі спеціальності

Розкла д лабораторно-екзаменаційної сесії студентів окр «Магістр» нні дзн зі спеціальності





Р О З К Л А Д

лабораторно-екзаменаційної сесії студентів ОКР «Магістр» ННІ ДЗН

зі спеціальності:

8.10010101 «Енергетика сільськогосподарського виробництва»(Е)

8.05020201 «Автоматизоване управління технологічними процесами»(А)

з 09 жовтня по 28 жовтня 2012 року


ДАТА

ГОДИНИ

81-Е

82-А

09.10.12

Вівторок

14.20-15.05

15.10-17.40

ОРГАНІЗАЦІЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ СТУДЕНТІВ Дирекція ННІ ДЗН 403Е

Електропривод с.г. машин + Електропривод виробничих машин і механізмів Хандола 403Е







17.50-19.25Проектування систем ЕАЕ Лисиченко 211Е




10.10.12

Середа

14.20-15.55

17.50-19.25

Експлуатація енергообладнання на засобів автоматизації Пазій 1К

Електроустановки та системи електропостачання Котляр 1К







16.05-17.40 Проектування систем ЕАЕ Лисиченко 211Е

16.05-17.40 САПР АСКТП Тимчук 204К

11.10.12

Четверг

12.35-14.10

14.20-15.55

16.05-19.25

Електропривод с.г.машин + Електропривод виробничих машин і механізмів Хандола 1К

Електроустановки та системи електропостачання Котляр 1К

Менеджмент Власенко 403Е

12.10.12

П’ятниця

10.30-12.05

12.35-15.55

16.05-17.40

Менеджмент Власенко 403Е

Іноземна мова 403Е

Експлуатація енергообладнання на засобів автоматизації Пазій 403Е


13.10.12

Субота

10.30-12.05

12.35-14.10

Філософія проблеми наукових досліджень(установча лекція на 12 семестр) Мокрецова 403Е

Електротехнології у с.г. (установча лекція на 12 семестр) Романченко МА 403Е

14.10.12

Неділя










15.10.12

Понеділок

12.35-14.10

Інформаційні системи та інформаційні технології в енергетиці (установча лекція на 12 семестр) Пазій 1К







16.05-19.25 Проектування систем ЕАЕ 211Е

16.05-19.25 САПР АСКТП Тимчук 204К

8.45-12.05 Електропривод виробничих машин і механізмів 1К

16.10.12

Вівторок




10.30-14.10 Електропривод с.г.машин 2К

14.20-17.40 Менеджмент 403Е

10.30-14.10 Електропривод виробничих машин і механізмів 2К

14.20-17.40 Менеджмент 403Е

17.10.12

Середа




12.35-15.55 САПР в енергетиці Мірошник ОО 211К

16.05-19.25 Експлуатація енергообладнання на засобів

автоматизації 312Е

16.05-19.25 САПР АСКТП 204К

14.20-15.55 АСКТП (установча лекція на 12 семестр)

Радченко 204К

18.10.12

Четверг




8.45-12.05 САПР в енергетиці 205К

12.35-15.55 Експлуатація енергообладнання на засобів

автоматизації каф.Е

16.05-19.25 Менеджмент 403Е

8.45-12.05 САПР АСКТП 205К

16.05-19.25 Менеджмент 403Е

19.10.12

П’ятниця




ІСПИТ з 12.35

Експлуатація енергообладнання на засобів автоматизації

Пазій 303Е

ІСПИТ з 12.35

Експлуатація енергообладнання на засобів автоматизації

Пазій 303Е

20.10.12

Субота

8.45-10.20

10.30-12.05

Патентознавство та авторське право (установча лекція на 12 семестр) Нікітін 403Е

Цивільний захист (установча лекція на 12 семестр) Черепньов 403

21.10.12

Неділя










22.10.12

Понеділок




ІСПИТ з 14.20

Електропривод с.г.машин

Хандола 2К

ІСПИТ з 14.20

Електропривод виробничих машин і механізмів

Хандола 2К

23.10.12

Вівторок




14.20-19.25 Електроустановки та системи електропостачання 311Е

8.45-10.20 Комп’ютерні засоби систем точного землеробства

(установча лекція на 12 семестр) Мірошник ОО 204К

10.30-12.05 Проектування цифрових пристроїв на ПЛІС

(установча лекція на 12 семестр) Малиновський 206К

14.20-19.25 Електроустановки та системи електропостачання 311Е

24.10.12

Середа




ІСПИТ з 14.20

Електроустановки та системи електропостачання

Котляр 1К

ІСПИТ з 14.20

Електроустановки та системи електропостачання

Котляр 1К

25.10.12

Четверг

8.45-10.20

10.30-12.05

12.35-14.10

Іноземна мова (установча лекція на 12 семестр) 2К

Охорона праці у галузі (установча лекція на 12 семестр) Ільїчов,Мірошник ОВ, Румянцев 2К

Енергозбереження та енергетичний менеджмент Дудніков 1К







14.20-17.40 Проектування систем ЕАЕ 211Е




26.10.12

П’ятниця




ІСПИТ з 10.30

Проектування систем ЕАЕ

Лисиченко 211Е




27.10.12

Субота










28.10.12

Неділя










ЗАЛІКИ + КП

81-Е

1.Менеджмент

2. Експлуатація енергообладнання на засобів автоматизації - КП

3. Електроустановки та системи електропостачання – КП

4. Електропривод с.г.машин - КП

5.САПР в енергетиці

6.Іноземна мова

82-А

1.Менеджмент

2.САПР АСКТП

3.САПР АСКТП – КП

4.Іноземна мова


За період сесії обов’язково заповнити анкету для отримання

освітньо-кваліфікаційного рівня «МАГІСТР»

При собі мати:

1)Копія першої сторінки паспорта

2)Копія ідентифікаційного коду

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Розкла д лабораторно-екзаменаційної сесії студентів окр «Спеціаліст» нні дзн зі спеціальності

Розкла д лабораторно-екзаменаційної сесії студентів окр «Спеціаліст» нні дзн зі спеціальності
Управління проектами енерговикористання (установча лекція на 12семестр) Піпіна каф. Арт

Розкла длабораторно-екзаменаційної сесії 12 семестру 2015-2016 навчального...

Розкла длабораторно-екзаменаційної сесії 11 семестру 2014-2015 навчального...

Розкла длабораторно-екзаменаційної сесії 12 семестру 2013-2014 навчального...

Розкла длабораторно-екзаменаційної сесії 11 семестру 2015-2016 навчального...

Розкла длабораторно екзаменаційної сесії 1 семестру 2016-2017 навчального...
«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Е); «Енергетичний менеджмент»(ЕМ)

Волощук І. П., Демиденко О. П., Коломієць С. С
Для студентів 3,4 курсів окр «Бакалавр» напряму підготовки 0200303 «Філологія», студентів окр «Спеціаліст» спеціальності 0203304...

Розкла длабораторно-екзаменаційної сесії 5 семестру 2015-2016 навчального...
Приск курсу заочної форми навчання нні ект окр «Бакалавр» з напрямів підготовки

Розкла длабораторно екзаменаційної сесії 8 семестру 2015-2016 навчального...
Приск курсу нні ект заочної форми навчання окр «Бакалавр» з напрямів підготовки



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




fil.ocvita.com.ua
Головна сторінка